نکات پر اهمیت در انتخاب لباس عروس و نامزدی در انتخاب بهترین لباس عروس یا نامزدی باید به نکات زیادی توجه کنید که این نکات شامل زمان و مکان تشریفات مجالس٬ فصل مراسم٬ نقاط ضعف وقوت استایل خود که برای این کار میتوانید از یک خیاط حوب کمک بگیرید تا تجربیات خودش را در اختیارتان قرار دهد و بسیاری مسائل دیگر٬ زیرا یکی از پر اهمیت ترین انتخاب های تشریفات عروسی می باشد که همیشه در ذهن ماندگار است.
توجه داشته باشید روزی که برای خرید و یا پرو لباس عروس می روید حتما باید کفش و لباس زیری را که می خواهید برای عروسی به تن کنید همراه داشته باشید و لباس عروس تان را با آن ها پرو کنید چرا که اندازه ی قد دامن بستگی به اندازه ی پاشنه ی کفش تان دارد و تنگی و گشادی و یا خوش فرم شدن بالا تنه ی لباس تان نیز بستگی به لباس زیرتان دارد.

نکات پر اهمیت در انتخاب لباس عروس و نامزدی

نکات پر اهمیت در انتخاب لباس عروس و نامزدی

bull; نکات مربوط به اندام

radic; اگر نیم تنه ی بالایی شما بلند تر از نیم تنه ی پائین تان است٬ می توانید مدل هایی را سفارش دهید که خط کمر آن ها بالاتر هستند تا بدین ترتیب توازن در دو نیم تنه تان ایجاد شود و بدین ترتیب اندام تان را به فرم ساعت شنی نزدیک کنید.
radic;
اگر گودی کمرتان کم است٬ می توانید با سفارش یک دامن پف کرده ی بزرگ کمرتان را باریک نشان دهید که معمولا برای چنین لباسی از تور بهتر می توانید بهره بگیرید.
radic; اگر قصد سفارش لباس نامزدی دارید و چاق هستید می توانید از رنگ های تیره تر مثل سرخابی تیره، آبی تیره، بنفش و . استفاده کنید. رنگ های روشن مثل کرم، صورتی روشن، لیمویی، یاسی و . برای خانم های خوش اندام و یا لاغر مناسب تر است.
radic; یک پیشنهاد دیگر برای خانم های چاق این است که لباس هایی را انتخاب کنند که برش های عمودی در آن داشته باشد.
radic; پارچه هایی که طرح های ریز و محو دارند برای خانم های چاق و پارچه های با طرح درشت برای خانم های لاغر و خوش اندام مناسب هستند.
radic; توجه داشته باشید که اگر پایین تنه تان از بالا تنه تان بزرگ تر است یا به عبارتی در آن ها اختلاف سایز دارید، از مدل های ماهی چشم پوشی کنید.
radic; عروس خانم های چاق و قد بلند می توانند از لباس های بالا تنه بلند که بهتر است از جنس حریر یا پارچه های بسیار ریز بافت و نرم مثل ساتن ابریشم و یا دانتل و گیپورهای ظریف باشد، تور های متوسط و دسته گلی به گل های روشن استفاده کنند.
radic; عروس خانم هایی که قد بلند دارند و اندام شان نیز باریک است بهتر است دامن های پرچین و پف را که جنس آن می تواند تور یا ارگانزا باشد انتخاب کنند و نیز می توانند با لباس هایی با بالاتنه های چسبان و دراپه های ریز، دستکش بلند، تور سر بسیار پر چین و کوتاه، دسته گلی گرد که با تور و روبان های ساتن پهن تزئین شده اند، انتخاب خود را کامل کنند.
radic; اگر می خواهید شانه های تان کوچک تر نشان داده شوند می توانید از مدل های یقه ی نامتقارن استفاده کنید.
radic; بهترین انتخاب برای عروس های قد کوتاه و چاق، لباس ترک از بالا تا پایین است، با تور بلند و تاج بلند.
radic; خانم هایی که قد کوتاهی دارند و باریک هستند ترجیحا لباس های یقه دار با دنباله ی بلند و برش های عمودی، تور سر بلند و سه طبقه و دسته گل آبشاری برای شان مناسب تر است.
radic; از پوشیدن گن های ضخیم که باعث ناراحتی تان می شود در تشریفا مجالس پرهیز کنید زیرا هم گرم تان خواهد شد و هم عرصه را به شما تنگ خواهد کرد و در آن لباس حجیم عروسی بعد از دقایقی احساس خفگی و سنگینی خواهید کرد. بهتر است برای لاغر تر نشان دادن تان در لباس عروسی فنر بگذارید تا نیازی به گن نداشته باشید و یا از گن های ظریف استفاده کنید.

ادامه مطلب

حل مشکلات پیچیده سئو به روش اکتشاف

سئوی robots.txt، مثالی بزرگ برای جستجوگرها

عصر کمک های صوتی به کمک گوگل

های ,لباس ,تان ,radic ,ی ,عروس ,لباس عروس ,می توانید ,و یا ,خانم های ,برای خانم ,توجه داشته باشید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
mrkala pharmakade dardadora sohanasali marinlove sahand-shop banoocarpet lasedefa farasazehno noorerasamb