کارت عروسی: انتخاب بهترین کارت عروسی برای عروس و داماد ها بسیار مهم می باشد. کارت عروسی های متفاوتی در بازار وجود دارد که نوشته های زیبایی نیز در آن نوشته شده است اما انتخاب یکی از آن ها یکی از مشکلات عروس و دامادبرای تشریفات عروسیمی باشد.

انتخاببهترینکارت عروسی و رساندن آن به دست فامیلو آشنایان و دوستان آخرین مرحله تدارکات تشریفاتمجالس عروسی محسوب می شود و نیززیباترین قسمت این مراسمنیز می باشد زیراعروس و داماد با شوق و ذوق این کارت را به دست میهمانانیکه دعوت نموده اندمی رسانندو دیگران را هم در شادی خود سهیم می کنند. انتخاب کارت عروسی بسیار مهم می باشدزیرا که به عنوان یک یادگاریبرای تمامکسانی که دعوت شده اند باقی می ماند. دراین قسمت نکاتی در انتخاب کارت بهترین عروسی و جدیدترین طرح ها و مدل های کارت عروسی را برای شما عزیزان معرفی می کنیم.

انتخاب بهترین کارت عروسی

کارت عروسی

قبل از آن کهزیر برگه سفارش کارت عروسی را امضانمایید، خوب به نوشته هایی که قرار است روی آن چاپ بشودو همین طور نوع فونت، اندازهو . توجه کنید. اگر از قدیمشعر یا متن خوبی را برای این روزکنار گذاشته اید یا اگر خودتان فرد صاحب ذوقی هنری هستید و این توانایی را دارید کهمتن دعوت را خودتان بنویسید که عالی است، در غیر این صورت بد نیست جستجوی ساده ای در اینترنت کردهیا از کارت های عروسی که قبلا از اقوام و آشنایان دریافت نموده اید، استفاده کنید. باز همتاکید می کنیم که نوشته های روی کارت دقیقامانند مدل آن، امری شخصی و سلیقه ای می باشد اما اگر با حال و هوای مراسم طوری نباشد، بهذوق می زند وصورت خوشی ندارد.

فونت شعر روی کارت

یک نوشته و یا شعر زیبا اگر با فونت نامناسب و ناخوانا نوشته شود، به دل نمی نشیند و شاید حتی به راحتی خوانده هم نشود. برای اینکه از زیبا و شکیل بودن فونتی که انتخاب نموده اید، مطمئن شوید، بهتر است یکبار متن کارت خودرا با فاصله های دلخواه در نرم افزار word بنویسید، بعد از آن این نوشته را چاپ کنیدو آن را به نزدیکانخود نشان دهید. در آخر اگر فونت انتخابی شما زیبا و خوانا بود همین نوشته را با خود به مغازه های فروش کارت دعوت عروسی ببرید و به فروشنده آن نشان دهید. همین طور می توانیداگر روی کارت ویزیت یا آگهی تبلیغاتی نوشته هایی با فونت خاص و مورد پسندتان دیده اید که به دلتان نشست و نمی دانید از چه فونتی استفاده شده است، همان آگهی را همراه خود داشته باشید. اغلبفروشنگان کارت دعوت فونت را می شناسند و میتوانندهمان که مدنظر شماست را پیاده سازی کنند. حد الامکان سعی کنید از فونت هایی که زیاد استفاده می شوداستفاده نکنید چون کارت دعوت عروسی شما باید خاص باشد. البته نبایدزیاد حساس شوید و از حروفی استفاده کنید که اصلا قابل خواندن نباشد چرا کهقرار است اطلاعات زمانی و مکانی مجلس عروسی شما دراین کارت نوشته شود. اگر میهمانان نتوانند نوشته های روی آن را بخوانند، باید چند روز مانده به روزعروسی به ده ها تلفن پاسخ بدهید و تاریخ و آدرس محل برگزاری مراسم عروسی خود را برای میهمانانتان تکرار کنید.

شخصی سازی کارت عروسی

بیشک، شخصی کردن کارت دعوت عروسی در ماندگار شدن آن نقش بسزاییدارد. هر قدر این کارت به سلیقه شما نزدیک تر باشد، بیشتر به دل میهمانانتانمی نشیند. اما این شخصی سازی هم حد و مرزی دارد که فراتر رفتن از آنومی ندارد. در این قسمت توصیه می کنیم که کسانی را که می خواهید دعوت کنیدرابر اساس دوری و نزدیکی شان به شما و همسرتان، به چند دسته تقسیم نمایید؛ اگر بخواهید می توانیدعکس اسپرتی از خود و همسرتان داخل کارت قرار دهید، البته بهتر است این کارت عروسی را برای بزرگترهای فامیل،دوستان خانوادگی یا حتی رییس تان نفرستید و یا اینکه یادداشت های بامزه تان و دارای عکستان را فقط داخل پاکتی قرار دهید که قرار است برای دوستانتان ارسال شود.

قیمت کارت دعوت عروسی

قیمت کارت دعوت عروسی بستگی به نوع مدل و جنس آن دارد. اکنون کارت های خارجی و کارت های چوبی، گران ترین نمونه های کارت عروسی موجود در بازار می باشند که هر کدام از آنها بالای۳هزار تومان برایتان آب می خورد این در حالی است که کارت های ساده تر با کاغذ کاهی و مقواهای نازکتر ممکن است هزینه ای کمتر از ۵۰۰ تومان در بر داشته باشد. در واقع می توان گفت قیمت کارت های عروسی در حال حاضر بین ۳۰۰ تا ۸۰۰۰ تومان در نوسان است.

حل مشکلات پیچیده سئو به روش اکتشاف

سئوی robots.txt، مثالی بزرگ برای جستجوگرها

عصر کمک های صوتی به کمک گوگل

کارت ,عروسی ,های ,نوشته ,دعوت ,فونت ,کارت عروسی ,کارت دعوت ,دعوت عروسی ,کارت های ,را برای

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
skeily markazechap maskpaerss bluejadid golbargiet miladiron15 kolbeh-chobi ahan222 hansfarshad