به گزارش پایگاه خبری بهداشت، ایمنی و محیط زیست "بامنا"؛

مشخصات فنی و تجهیزات اطفایی منصوب بر روی شاسیrlm;های MERSEDES BENZ

ATEGO 1325 F

پـمپ :

مدل NH۳۰تولید کارخانجات روزنباور اتریش و از نوع گریز از مرکز و دارای چهار پروانه ( یک مرحله فشار نرمال و ۳ مرحله فشار قوی ) است .

جنس پمپ از آلیاژ سبک مقاوم در برابر خورندگی است که مادهrlm;ای به نام گـرافیت، شفت ( از جنس استنلس استیل ) بین قسمت نـرمال و فشـار قـوی پـمپ را آبrlm;بندی میrlm;کند .

نیروی محرکه لازم جهت راهrlm;اندازی پـمپ توسط P.T.O متصل به مـوتور و یک گیربکس متصل به پـمپ تأمین گشته و دارای ۴ خـروجی ۵/۲ اینچ هـمراه با شیر فلکهrlm;ای و کوبلینگrlm;های مربوطه به هـمراه درپوش و یک ورودی مکش با کوبلینگ و درپوش مـربوطه با شیر پـروانهrlm;ای مناسب و دو خـروجی فشـار قوی هـمراه با شیرهای تـوپی میrlm;باشد.

آبـدهی پمپ ۲۸۰۰ لیتـر در دقیقه در ۱۰ بـار فشـار (فشـار نـرمال ) یا ۳۰۰ الی ۴۰۰ لیتر در دقیقه در فشـار ۴۰ بار ( فشـار قـوی ) است .

پـمپ خـلاء با پیستون دوبل نیمه اتـوماتیک تـوسط اهـرم دستی کنترل و قـابلیت مکش آن ۳ متر در ۷ ثـانیه و حـداکثر ارتفاع مکش ۹ متر میrlm;باشد .

ادامه مطلب

حل مشکلات پیچیده سئو به روش اکتشاف

سئوی robots.txt، مثالی بزرگ برای جستجوگرها

عصر کمک های صوتی به کمک گوگل

فشـار ,پـمپ ,مکش ,میrlm ,هـمراه ,یک ,مرحله فشار ,فشـار قـوی ,و دارای ,تجهیزات اطفایی ,و تجهیزات

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
shayantcrayaneh cardiovascular1 arsatwimbvam lohossein montaleperfume emojichat herbal-benefits hasad photography30 milad2farsi