چوب در دکوراسیون داخلی: در گذشته چوب علاوه بر کاربردش در ساختن خانههای اولیه، مهم ترین ماده برای ساختن وسایل داخلی منزل هم محسوبمی شد. امروزه نیزچوب در کنار سایر مواد و متریال های مصنوعی، همچنان نقش قابل توجهی در دکوراسیون داخلی ایفا می کند که بیشتر جنبه های خلق زیبایی آن مورد توجه قرار می گیرد.

چوب در دکوراسیون داخلی

متخصصان طراحی دکوراسیون مهم ترین خواص چوب را این گونه تعریف کرده اند:

خاصیت رنگ در چوب

چوب رنگ های متفاوتیدارد، اما معمولاطیفی از قهوه ای در آن به چشم می خورد. این رنگدر ترکیب با سایر رنگ ها حالت های متفاوتی را برای کاربر تداعی می نماید. چوب های تیره در کنار رنگ های گرم مانند زرشکی ترکیبی زیباو حرفه ای می سازند که در دکوراسیون دفاتراداری یا اتاق کار در منزل یا دکوراسیون مغازه کاربرد زیادی دارند. اتاقی که میز و صندلی آن چوب تیره رنگ باشد با روکش زرشکی در کنار پرده هایی با زمینه زرشکی رنگ باگل های قهوه ای رنگ به اضافه تور کرم چیدمان شده از جذابیت بسیار بالایی برخوردار است. چوب هایی با رنگ های میانه مثل قهوه ای، گردویی و شکلاتی همدر کنار رنگ های سرد مثلآبی فیروزه ای و سبز آبی ترکیباتی زیاب، شاداب، ملایم، آرامش بخش و همچنین مناسب برای محیط های خانوادگی، تفریح و استراحت را ایجاد می نماید. اما می توان گفت چوب های روشن که ترکیب رنگ زرد مایل به صورتی دارند، کرم یا سفید مایل به زرد از پراستفاده ترین چوب ها هستند.

امروزه چوب را به حالت های مختلف می بینیم. الوار، تخته ساده، تخته چندلایی و روکشهاکه این ها حالت های معمول چوب می باشندکه ما در اطراف خود مشاهده می کنیم. هر وسیله ای مانند مبلمان، کابینت، گلدان و . را از چوب می سازند. کمد و کابینت هایی که از چوب و تخته چندلایی درستمی شوندکه می توانند در برابر آب و ات بسیار مقاوم باشند. حالت هایی از چوب نیز وجود دارد که کاربرد آن ها خاص تر می باشد. این انعطاف بالا باعث می شود که بتوانیم چوب را به شکل های متفاوتی و برای هر نوع فضایی مثا دکوراسیون منزل، دکوراسیون مغازه و . مورد استفاده قرار دهیم. به عنوان مثال استفاده از قفسه های چوبی رنگی و یا سفید برایدکوراسیون مغازه لوازم التحریربسیار مناسب می باشد.

ادامه مطلب

حل مشکلات پیچیده سئو به روش اکتشاف

سئوی robots.txt، مثالی بزرگ برای جستجوگرها

عصر کمک های صوتی به کمک گوگل

های ,رنگ ,دکوراسیون ,ای ,داخلی ,هایی ,در دکوراسیون ,رنگ های ,دکوراسیون داخلی ,در کنار ,چوب را

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
shzpl olvinyl scopsihena witsfoulyco learningenglish19 vallekimwest kasbokaran shabsedaorg mohammad112 doctorremap