سیستم های اعلام و اطفاء حریق خودکار فایرتریس: سیستم های اعلام و اطفاء حریق مقرون به صرفه برای تجهیزات حساسی مثل سیستم های الکتریکی و انواع تابلوهای کنترلی و برقی ارائه می شود. سیستم های اعلام و اطفاء حریق فایرتریس(firetrace) بخاطر شلنگ آشکارسازی آن که یک سنسور حرارتی خطی پنوماتیکی است، دمای حریق را با دقت بسیار بالا تشخیص می دهد و به بهره بردار سیستم این قابلیت را میدهد تا با سرعت بصورت تاثیرگذاری بتواند عکس العمل نشان دهد. این آشکارساز منحصر به فرد می تواند در تابلوهای برق یا سرور های کوچک در پیچیده ترین حالت ممکن و حتی بزرگترین آن ها مورد استفاده قرار بگیرد و این اطمینان را بدهد که آشکارسازی همیشه در دست انجام خواهد بود.

سیستم های اعلام و اطفاء حریق خودکار فایرتریس

سیستم اطفاء حریق فایرتریس در هر مکانی که خطر حریق وجود دارد امکان استفاده را دارد و همچنین این سیستم اطفاء حریق انعطاف پذیری بالایی در استفاده از محیط های صنعتی، انبار تجهیزات، خودروهای اضطراری و سنتی، انواع تابلوهای کنترلی و برق و . را دارد. سیستم اطفاء حریق فایرتریس، از دستگاه های CNC و هود بخار گرفته تا اطفاء حریق اتوبوس می تواند راه حل مناسب و قابل اطمینانی برای سیستم های اعلام و اطفاء حریق خودکار فایرتریس در تجهیزات و تاسیسات حساس در پروژه های مختلفی باشد. این سیستم های اطفاء حریق با سرعت حریق را آشکار کرده و مستقیماً در همان لحظه و محل بصورت خودکار و موثر حریق را خاموش کند.

ویژگیهای سیستم های اعلام و اطفاء حریق خودکار فایرتریس

  • این سیستم بصورت خودکار و مستقل است و دارای هیچ تغذیه الکتریکی نمی باشد که در زمان قطع برق، کاملا در حالت آماده باش قرار میگیرد
  • نیازی به کنترل پنل اطفاء حریق ندارد که باعث مقرون به صرفه بودن این سیستم است
  • دارای گواهینامه های و تاییدیه های بین المللی نظیر UL، CE، FM و ULC است
  • این سیستم می تواند با انواع عامل های اطفاء حریق اقتصادی موجود طراحی شود
  • نصب آن برا ییک کاربرد و طراحی ساده در عرض چند ساعت خواهد بود که هزینه های نصب آن کاهش میابد
  • شلنگ آشکارسازی فایرتریس عملاً خلیه اشتباهی، زمان و هزینه های بعدی را کاهش می دهد
  • پوشش محیط هایی که دسترسی به آن ها سخت و مشکل است، با استفاده از شبنگ های آشکار سازی انعطاف پذیر قابل انجام خوهد بود
  • در محیط های خشن تر می توان از شلنگ های آشکارسازی محکم تر استفاده کرد

سیستم با تخلیه مستقیم

سیستم اطفاء حریق فایرتریس مستقیم، سیستم حفاظت از حریق را با استفاده از شلنگ فایرتریس تخلیه می کند که این شلنگ هم آشکاری سازی را انجام می دهد و هم تخلیه ماده اطفایی. وقتی حریق شروع شود، بخشی از شلنگ که به آن نزدیک تر است گرم و پاره شده و به نازل تخلیه موثری تبدلی می شود.

سیستم با تخلیه غیر مستقیم

سیستم اطفاء حریق فایرتریس غیر مستقیم مستقیم، بعنوان آشکارساز حریق و فعال کننده سیستم استفاده می کند ولی دیگر بعنوان مسیر تخلیه ماده اطفایی عمل نمی کند. وقتی که شلنگ حریق را حس می کند، پاره شده و در نهایت باعث افت فشار می شود که این افت فشار شیر غیرمستقیم را فعال می کند. پس عامل اطفایی درون سیلندر از نازل ها تخلیه شده و فضای مورد نظر را از ماده شیمیایی اختصاصی پر می کند. این سیستم در کنار یک سیستم اعلام حریق می تواند نیاز به تجهیزات ایمنی و آتش نشانی را در یک محیط کاهش دهد.

ادامه مطلب

حل مشکلات پیچیده سئو به روش اکتشاف

سئوی robots.txt، مثالی بزرگ برای جستجوگرها

عصر کمک های صوتی به کمک گوگل

حریق ,سیستم ,های ,اطفاء ,فایرتریس ,اعلام ,اطفاء حریق ,سیستم های ,و اطفاء ,اعلام و ,های اعلام ,حریق خودکار فایرتریس ,مستقیم سیستم اطفاء ,خودکار فایرتریس سیستم ,انواع تابلوهای کنترلی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
torrehrug sarvsahi hosnaghaderi drivopsiring shayan99 prewiiro isovsauround avvalinblog amyleeworld mamaltest