خوش عکس شدن در روز عروسی: آیا تا به حال با دیدن عکس های مدل ها و سلبریتی ها به این فکر افتاده ایدکه چه چیزی باعث خوش عکس بودن آنها می شود؟ در این قسمتبه شما میگوییم که چطور عکس بگیرید تا برای روز مراسم عروسی خود بهترین باشید. یکی از بزرگترین چالش ها عروس خانم ها در روز تشریفات مجالس عروسی، نحوه ژست گرفتن، ایستادن و لبخند زدن روبروی دوربین ها می باشد ، هم ژست گرفتن برای عکس و فیلم عروسی حرفه ای که در آتلیه عروسی گرفته می شوند و هم برای عکس هایی که مهمانان با دستگاه موبایل یاتبلت و دوربین های خانگی برای یادگاری با عروس می گیرند. واضح است که عروس می خواهند درعکس بدرخشد و پرنسس حتمیآن شب باشد و زیبا تر از همیشه در عکس های بزرگترین شب زندگی شان ظاهرو ثبت شوند. نگران نباشید، ما در این قسمت نکته هایی طلایی برای ژست گرفتن روبروی دوربین ها را به شما خواهیم گفتکه با به کار گرفتن آن ها بهتر و زیباتر و خوش تیپ تر و خوش اندام تر از همیشه در عکس ها ظاهر می شوید ومی درخشید.

برای شروع می توانید تمرینات زیر را انجام دهید :

  • روبروی آینه بایستاده و ۴۵ درجه کمر خود را به سمت چپ یا راست چرخاندهو همزمان باسن خود را همراه با چرخش و انحنای کمر بچرخانید.
  • تمام وزن خود را روی پای عقب بیندازید.
  • پای دیگر خود را به سمت جلو بکشانید.
  • زانوی خود را کمی پایین بیاورید تا خیلی بدنتان سفت و مصنوعی به نظر نیاید.
  • یک دست را به کمرخود گرفته و شکم را منقبض و جمع کنید.

نکته دوم) معمولا اکثر لباس های تشریفات عروسیعروس خانم ها بدون آستین هستندبنابراین موقع پوشیدن این لباس عروس خانم ها ناخودآگاه تمایل دارند دست های خود را نزدیک بدنشان نگاه دارند یا پشت خود پنهان نمایند. باید توجه نمایید که این کار باعث بزرگ تر به نظر رسیدن بازوهای شما و پهن به نظر رسیدن شانه های شما می شود، بنابر این سعی نماییدبازوها و آرنج ها را کمی با فاصله و دورتر از بدن خود قرار دهید.

ادامه مطلب

حل مشکلات پیچیده سئو به روش اکتشاف

سئوی robots.txt، مثالی بزرگ برای جستجوگرها

عصر کمک های صوتی به کمک گوگل

ها ,عکس ,های ,عروسی ,خوش ,تر ,خود را ,را به ,خانم ها ,خوش عکس ,به نظر

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
khanehelalshandak samannn3232 mittacides educable modirpayamak1 bayangan cutetranslator abardokht persianpishraneh bazarir