مانطور که می دانید دیگر بازار و کسب و کار ها در این دهه از زندگیمان بسیار متفاوت شده است و همه چیز به سمت و سوی آنلاین شدن می رود. در گذشته جهت خرید هر محصولی یا استفاده از هر خدماتی نیاز بود تا شال و کلاه کرده و به سوی بازار موردنظر خود حرکت کنیم و زمان زیادی صرف خرید یا استفاده از خدمات کنیم. اما دیگر آن دوره گذشته است. هر چند بازار سنتی همیشه بر پا خواهد بود اما با گذشت زمان نقش آن کمتر و کمتر می شود. از این رو نیاز است تا کسب و کارهای مختلف نیز به فکر رفته و نیاز های مشتریان خود را به جهت این که از غافله عقب نمانند و فروششان پابرجا و حتی افزایش یابد به سراغ اپلیکیشن های تلفن همراه بروند.

کسب و کار حرفه ای با اپلیکیشن موبایل

مسئله ای که در گذشته نقش چندان مهمی در بازارهای سنتی نداشته است، حرفه ای بودن عملکرد یک مجموعه بوده و اغلب کاربران بدنبال این بوده اند که کارشان انجام شود. اما حال دیگر برای کاربران و مشتریان بسیار مهم است که کسب و کار یا مجموعه ای که از خدمات یا محصولاتشان استفاده می کنند حرفه ای و زبان زد باشد. به همین جهت کسب و کارهای بخصوص مطرح و حتی کسب و کارهای بسیار عادی و معمولی نیز می بایست به حرفه ای شدن کسب و کار خود باشند. حال شاید سوالتان این باشد که: کسب و کار حرفه ای با اپلیکیشن؟ چگونه؟

چگونگی کمک اپلیکیشن ها به کسب و کار ها

همانطور که به کررات از آنلاین شدن کسب و کار ها برایتان گفته ایم، می بایست به آن توجه ویژه داشت. یک اپلیکیشن در ابتدا مهم ترین کمکی که به مشتری و حتی فروشنده می کند، در دسترس بودن آن در هر جا و مکانی است. در نظر داشته باشید که یک کاربر جهت خرید یک محصول می بایست حتماً به فروشگاه شما مراجعه کند، گاهاً ممکن است اصلاً حال و حوصله طی کردن مسافتی را نداشته باشند. حال در نظر بگیرید که بتواند همان لحظه با اپلیکیشن آن را سفارش دهد، دیگر حال و حوصله هم نمی خواهد و تجربه خرید آنلاین همیشه برای تمام افراد شیرین است، به شرطی که همه چیز درست انجام شود. ویژگی های یک اپلیکیشن فروشگاهی اگر مناسب و جذاب باشد، اپلیکیشن به شما کمک می کند.

آنلاین و همیشه در دسترس

مورد دیگری که اپلیکیشن های تلفن همراه به کسب و کارها کمک می کنند، آنلاین بودن آن ها می باشد. فروشنده می تواند تمام محصولات جدید خود را آنلاین عرضه کند و کاربر براحتی از وجود آن ها مطلع شود. همیشه افرادی هستند که به یک سری محصولات در یک سری فیلدها علاقه مند هستند و هیچگاه از خرید های متنوع خود خسته نمی شوند. در این حالت دو نیمه گمشده به هم میرسند.

استورها به شما کمک می کنند

از مهم ترین کمک دیگری که اپلیکیشن ها می توانند به کسب و کارها کنند، وجود آن ها در فروشگاه ها یا استورهای اپلیکیشن موبایل می باشد مثل گوگل پلی یا اپ استور. در این حالت بسیاری از کاربران این نرم افزارها ممکن است با جستجو یا حتی بصورت تصادفی با اپلیکیشن شما آشنا شوند. شما هیچ کاری نکرده اید اما آن ها براحتی با شما ارتباط می گیرند. زیبا نیست؟!

خدمات اپ تاک در این مورد چیست؟

این دیگر چه سوالیست؟ آیا مشخص نیست که اَپ تاک این اپلیکیشن را بهمراه یک وب سایت بسیار حرفه ای با هزینه بسیار مناسب در مدت زمان کم طراحی و پیاده سازی می کند؟ امکاناتی که می تواند در یک اپلیکیشن بخصوص فروشگاهی قرار گیرد بسیار بیشتر از آن چه است که فکرش را کنید. همین امروز با مشاوران و متخصصان اپ تاک در این حوزه رایگان گفتگو کنید و سفارش اپلیکیشن خود را ثبت کنید.

ادامه مطلب کسب و کار حرفه ای با اپلیکیشن موبایل

حل مشکلات پیچیده سئو به روش اکتشاف

سئوی robots.txt، مثالی بزرگ برای جستجوگرها

عصر کمک های صوتی به کمک گوگل

اپلیکیشن ,کسب ,ای ,ها ,کار ,یک ,کسب و ,و کار ,حرفه ای ,با اپلیکیشن ,ای با

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
3suutweb shokufehet zaringifts faeflatamse enkatyusha persiancinema1 katali nocxodosa sina110